Nowoczesna i prosta obsługa księgowa

Prowadzisz własną firmę i masz dość "papierkowej roboty", która jest nie do końca zrozumiała i zajmuje mnóstwo czasu? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą przygotowaliśmy dla Klientów takich jak Ty!

Nowoczesność i prostota to nasze dwa największe atuty. Naszymi głównymi działami są Biuro rachunkowe i Kancelaria Transportowa. Jesteśmy otwarci na wyzwania i rozwiązywanie coraz to nowych problemów. Dzięki naszej elastyczności do każdej współpracy podchodzimy jednostkowo, dopasowując się do Twoich potrzeb i wymagań. Zapoznaj się z naszą ofertą, a jesteśmy przekonani o dalszej współpracy! Sprawdź nas!

Jak to zrobić? To bardzo proste - wystarczy, że wypełnisz formularz bądź do nas zadzwonisz, a umówimy się na spotkanie - zupełnie za darmo!


W naszym biurze stawiamy na nowoczesne, lecz sprawdzone rozwiązania. Pracujemy w sposób zrozumiały dla Klienta i efektywny, równocześnie zgodny z wymaganiami przepisów. Powierzając nam prowadzenie Twojej firmy nie musisz pamiętać o terminach składania deklaracji, wizytach w Urzędach, ZUSie a nawet na poczcie – wymagamy od Ciebie jedynie dostarczenia dokumentów. Wszystkie formalności załatwiamy my. Udzielamy wsparcia nie tylko stacjonarnie - naszym Klientom zapewniamy natychmiastową pomoc telefoniczną.Nasze atuty:
  • efektywnie, nowocześnie, prosto,
  • natychmiastowe wsparcie telefoniczne i mailowe,
  • doradztwo, optymalizacja podatkowa,
  • kompleksowość w załatwianiu wszystkich formalności,
  • reprezentacja w ZUS i US.

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta skierowana jest przede wszystkim do nowo powstałych działalności oraz już istniejących małych i średnich firm, które chcą obniżyć koszty obsługi księgowej jak również innych wydatków związanych z firmą.

Zapraszamy do współpracy osoby prowadzące małe i średnie firmy, które nie mają czasu na "papierkową stronę" swojego biznesu. Powierzając nam rozliczanie Twojej firmy zyskujesz stuprocentową gwarancję poprawności dokumentacji, deklaracji dla Urzędu Skarbowego i ZUSu, jak również reprezentowanie Twojej firmy przed tymi instytucjami. Przychodząc do nas oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale też czas, który w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.

Zapraszamy również firmy, które dopiero co powstały lub zamierzają się otworzyć. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej potrzeba ogromnych nakładów czasu jak i pieniędzy, dlatego zlecając nam założenie i prowadzenie Twojej firmy zyskasz cenny czas, który możesz wykorzystać na rozwój przedsiębiorstwa. Zajmiemy się także optymalizacją Twojej firmy, aby przynosiła największe możliwe dochody przy minimalnych podatkach!

Dla Klientów zakładających nowe firmy przewidujmy korzystne rabaty i promocje! Zapraszamy do kontaktu!
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Poza główną formą naszej działalności jaką jest biuro rachunkowe działamy też w kilku innych płaszczyznach.
Prowadzisz firmę transportową i masz problem z rozliczaniem czasu pracy kierowców, delegacjami czy MiLoGiem ? Skontaktuj się z nami - pomożemy Ci! Więcej informacji na temat ewidencji czasu pracy czy płacy minimalnej na terytorium innych krajów (szczególnie Niemiec) znajdziesz tutaj.

Zaczynasz swoją przygodę z biznesem? Chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą, ale nie wiesz od czego zacząć? A może chciałbyś skorzystać z różnych finansowych form wsparcia? Zadzwoń do nas - udzielimy Ci wszelkich informacji i pomocy technicznej przy zakładaniu działalności, a później nasze biuro rachunkowe zajmie się Twoją firmą od A do Z!

 Napisz wiadomość