Biuro rachunkowe

Profesjonalne biuro rachunkowe dzięki któremu odpowiednio zadbasz o swoją firmę.

Pomożemy zaoszczędzić czas, który można poświęcić na rozwijanie działalności. Zajmiemy się wszelkimi sprawami związanymi z prowadzeniem księgowości. Zapewniamy optymalne rozwiązania pozwalające ograniczyć koszty. Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania przez co gwarantujemy państwu bezpieczeństwo. Jesteśmy rzetelnymi fachowcami którym można zaufać.Nasza oferta jest skierowana zarówno dla nowo powstających przedsiębiorstw, jak i już działających małych i średnich firm.

Zdajemy sobie sprawę, że zakładanie nowej działalności gospodarczej zajmuje ogromną ilość czasu i pieniędzy, wymaga masę formalności i "papierkowej roboty". Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców zakładających swoje firmy lub dopiero zamierzających je otworzyć. Powierzając nam założenie i prowadzenie przedsiębiorstwa zyska się cenny czas potrzebny na rozwój firmy, szczególnie w początkowym okresie jej działalności. Dzięki naszym profesjonalistom firma może przynosić maksymalne możliwe dochody przy minimalnych podatkach. Dla nowych Klientów przewidujemy korzystne rabaty i promocje.

Działających już przedsiębiorców chcących obniżyć koszty obsługi księgowej czy innych wydatków związanych z działalnością firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Powierzając nam rozliczenie swojego przedsiębiorstwa masz stuprocentową pewność, że dokumentacja, deklaracje dla Urzędu Skarbowego czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą w pełni poprawne. Również reprezentujemy naszych Klientów przed tymi instytucjami. Przedsiębiorcy działający razem z nami zyskują nie tylko gwarancję poprawności dokumentacji finansowej, ale także zyskują cenny czas, który mogą poświęcić na rozwój swojej firmy. Działamy nie tylko stacjonarnie w naszych biurach, naszym Klientom w razie potrzeby zapewniamy natychmiastową pomoc telefoniczną.Nasze największe atuty:

  • efektywnie, nowocześnie, prosto,
  • natychmiastowe wsparcie telefoniczne i mailowe,
  • doradztwo, optymalizacja podatkowa,
  • kompleksowość w załatwianiu wszystkich formalności,
  • reprezentacja w ZUS i US.
Oferujemy usługi związane z:

Zapraszamy do odwiedzeniem naszych biur:
Siedziba Kraków
ul. Oświecenia 57/113
Siedziba Limanowa
ul. Ogrodowa 4

 Napisz wiadomość